Na naszych drogach codziennie niestety dochodzi do wielu wypadków - ich ofiary posiadają wszakże prawo do rekompensaty finansowej


Po naszym kraju porusza się duża liczba wozów. Część kierowców prowadzi brawurowo. Niektórzy prowadzą samochód pod wpływem alkoholu.


mieszkanie od dewelopera
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com


I przecież jakość naszych dróg nie zawsze jest idealna. Łatwo o wypadek, gdy weźmie się pod uwagę te wszelkie czynniki.


Z reguły ofiary wypadku pragną jak najszybciej zapomnieć o szoku związanym z tym trudnym wydarzeniem. Jeżeli byliśmy ofiarą wypadku i przyszło nam długie dni przeleżeć w szpitalu, a później jeszcze następne miesiące na rehabilitacji, to zwykle najnormalniej w świecie nie mamy już energii, by iść do sądu i walczyć o odszkodowanie. Często także nie wierzymy w to, że zdołamy cokolwiek otrzymać. Boimy się również kosztów całego procesu. Zupełnie niepotrzebnie. W naszym kraju już od jakiegoś czasu istnieją firmy, które są w stanie kompleksowo zaopiekować się nami w tej sytuacji. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że kwota wypłacana zazwyczaj przez firmy ubezpieczeniowe jest niezwykle zaniżona.

Chcemy Cię zaprosić do nowej pasjonującej witryny - kontynuuj poszukiwania (http://kancelaria-adwokat.biz/oferta/prawo-cywilne/) bez limitów, aby mieć możliwość zapoznania się z nowymi postami na powyższy temat.

Jeżeli zajmiemy się tą sprawą lub [łukasz sołtys - adwokat z wrocławia] przekażemy ją wybranej firmie, to będziemy mogli otrzymać finansowe zadośćuczynienie za poniesione krzywdy. Będziemy mogli domagać się zwrotu wszelkich kosztów poniesionych podczas pobytu w szpITalu i na rehabilitację.
Jeżeli uszczerbek na zdrowiu jest spory i przykładowo nie będziemy w stanie po wypadku powrócić do pracy, to mamy prawo się wówczas również ubiegać o rentę. Zatem jeśli mieliśmy wypadek samochodowy odszkodowanie z polisy sprawcy po prostu nam się należy.

Tags: dom, wypadek, raty, IT, osoby