Jaka stoi przed nami przyszłość oraz czy powinniśmy się jej obawiać


Farmakologia ulega progresowi w niespodziewanym tempie. To, co jednego dnia wydaje się niemożliwe, jutro już obowiązuje nas wszystkich.


Złożone zagadnienia z dziedziny chemii są zmorą wielu osób w wieku szkolnym.


szkolenie
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


Tak naprawdę dopiero na późniejszym etapie stajemy się świadomi jak bardzo taka wiedza może nam się przydać. Prawo chemiczne, które w czasach szkolnych musieliśmy wykuć na pamięć, teraz z wysiłkiem moglibyśmy sobie przypomnieć. Aczkolwiek istnieją osoby, które widzą ten trud całkiem inaczej. Należą do nich wykształceni chemicy tudzież wszyscy pracownicy laboratoriów naukowych. Osiągnięcia w obrębie tego pola są niewyobrażalne. Począwszy od jednego zagadnienia, poprzez prawo chemiczne, do skomplikowanych procesów – i rodzą się wielkie idee, które mają wpływ nie tylko na nasze życie, lecz również na istnienie całej ludzkości. Progres wiedzy skutkuje nieustannymi zmianami. Trudno jest ich uniknąć, dlatego należy umiejętnie je weryfikować. Prawo chemiczne nie jest terminem, którego mamy podstawy się bać, ale z pewnością spróbować go zrozumieć.


koncert
Source: http://www.morguefile.com/
Mieszkanie
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com


Wiele dziedzin naukowych przeżywa swój złoty wiek. Obecna wiedza pozwala nam łatwiej żyć, lecz oprócz tego - niesie ze sobą nieodwracalne konsekwencje. Oczywiście należy być otwartym na nowinki i zmiany.


Aczkolwiek, do każdego rodzaju rewolucji należy podchodzić z rezerwą mając na uwdze, iż zawsze tam, gdzie są ogromne nakłady pieniężne, tam też występuje spore ryzyko.

Umieszczone tutaj uwagi z witryny to cenne źródło informacji - zapewne Cię zaciekawi, gdyż dotyczy problematyki omówionej w tym artykule.

br>
Nie chcesz, żeby interesujące teksty przemknęły Ci koło nosa? Więc na pewno przypadnie Ci do gustu moja witryna, na której możesz przeczytać inne newsy.

Dlatego też miejmy się na baczności.

Tags: czas, wiedza, rok, UG