Jak wybrać najlepszą polisę na życie i nie przepłacać?


Dobór dobrej polisy na życie to jedna z najistotniejszych a także w najwyższym stopniu brzemiennych w konsekwencje finansowych decyzji.


Znaczenie jej jest co najmniej tak samo duże, jak wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego.
odszkodowanie
Author: Fridl
Source: http://www.flickr.com


Zarówno w pierwszym jak także w drugim wypadku zawieramy wszak umowę na wiele lat. Powinniśmy więc ten temat dobrze przemyśleć, nie spieszyć się i dokonać świadomego doboru. W przeciwnym wypadku za paręnaście bądź parędziesiąt lat może okazać się, iż mimo poniesienia gigantycznych wydatków polisa nie zapewniła ochrony, na którą kalkulowaliśmy.


Ładunki, kontenery
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Gorąco zachęcam do zestawiania przynajmniej kilku ofert, do spotkania z kilkoma agentami (zazwyczaj świetnie znają swoje produkty i mogą też wyłapać słabe punkty konkurencyjnych towarzystw) lub multiagentami (mają ubezpieczenia z przeróżnych przedsiębiorstw), a następnie kupić polisę najodpowiedniej dobraną do Twych potrzeb. Najistotniejszą rolą ubezpieczenia jest to, ażeby zapewniło odszkodowanie w formie środków pieniężnych naszej rodzinie w przypadku, kiedy my nie będziemy mogli tego uczynić. Nasza śmierć jest to naturalnie najbardziej fundamentalna okoliczność, która przysporzy naszej rodzinie wielu problemów. Nie wyłącznie pojawią się koszty powiązane z pogrzebem, lecz rodzina utraci nasz przychód. Każda polisa na życie obejmuje alternatywę wypłaty odszkodowania w razie śmierci.

Kiedy uznasz, że użyteczne byłyby uzupełniające artykuły na opublikowany temat, to kliknij ten link oraz sprawdź także inne wiadomości (http://magdalenagrzeskowiak.pl/).

Zanim podpiszesz umowę, zawsze przeczytaj ogólne warunki ubezpieczenia .
Pewnym z najważniejszych elementów OWU na jaki musicie kierować uwagę są tzw. definicje. To nużący i z reguły pomijany fragment ogólnych warunków ubezpieczenia. Całkiem niesłusznie!

Tags: ubezpieczenie, reguły, Koszta