Jak mądrze ochronić swoją przyszłość?


Czasy mamy niepewne, toteż nawet jeżeli jesteśmy aktualnie majętnymi biznesmenami albo lekarzami, nie można powiedzieć, że przez cały żywot nie będziemy, nawet przez moment, uskarżać się na pieniądze. Wiadomo: skoro będziemy pewnie żyli na tym świecie przez kilkadziesiąt lat, po prostu nie powinniśmy mieć całkowitej pewności, że autentycznie wszystko ułoży się tak jak tego chcemy. To zapewne dla niektórych przykre, lecz fakty są takie, iż konieczność ogłoszenia bankructwa to coś powszechnego.
złoto
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Zresztą nie chodzi tylko o przyszłość naszej osoby. Także pewnie w żadnym razie nie chcemy, aby nasza małżonka bądź dzieciaki klepały biedę. Nawet może nie tyle biedę - jakby nie patrzeć wielce ciężko przystosować się do słabszego stylu życia. Być może autor owego tekstu sam dopiero zaczyna przygodę z zabezpieczaniem na chudsze lata, lecz tak czy siak przynajmniej co poniektóre jego rady mają bardzo dużo sensu. Warto zapoznać się z nimi!
- A może strzałem w dziesiątkę jest to by najzwyczajniej w świecie poszukać nieco szczęścia na giełdzie? Bądź co bądź - powołaj się na nas - działa na giełdach wiele takich przedsiębiorstw, które trwają przez lata i pewnie będą świetnie radzić sobie nawet po naszym zgonie. Przykład to akcje mbank.


Zapamiętajmy, że akcje szanowanych firm to zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych jedna z powszechniejszych form oszczędzania kasy, zabezpieczenia własnej przyszłości. - Nieruchomości to nadal świetny sposób na ulokowanie swojej kasy. W naszym kraju tak naprawdę raczej nie ma za wielu dużych miast, ale bądź co bądź stołeczny, trójmiejski czy wrocławski rynek nieruchomości bez cienia wątpliwości zaskakuje sporymi zwrotami.

pieniądze
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
- Złoto! Nie tak dawno temu ludzie potrafili zabijać wyłącznie po to by dostać nieco złota. Na przykład amerykańska złota moneta (inne wątki tutaj) albo słynna monetka z Republiki Południowej Afryki sprawiają, że można spać jak dziecko, bo ogólnie wartość złotego kruszcu ciągle rośnie. To są tylko i wyłącznie 3 proste sposoby zabezpieczania własnego bytu - jeśli ktoś wykorzysta chociażby jeden sposób zapewne wyda znaczną część majątku, lecz później będzie czerpać z tego tytułu niemałe profity.

Tags: rynek nieruchomości, złoto, akcje