75 tys. ludzi dziennie patrzy naszą ofertę, czyli jak skutecznie reklamować się w Koninie


Nie od wczoraj wszyscy wiedzą, że najlepsza promocja to ta, którą przyswajamy nieświadomie, np. oczekując na skrzyżowaniu na zmianę sygnalizacji. Jak chociażby w Koninie, przy zatłoczonej ulicy Kleczewskiej.

Zamontowany w tym miejscu ekran, należy do marki nadzorującej sieć telebimów w miejscowości.

Ciekawi Cię ta tematyka? Jeśli tak, to bez ociągania kliknij tu - ta optymalna strona (http://smartvent.pl/smartbox/smartbox-h/) też również okaże się warta uwagi.

Ten przy ulicy Kleczewskiej ma szerokość 5 metrów, a jego wysokość wynosi cztery metrów. Bez problemów funkcjonuje nawet przy ekstremalnych warunkach pogodowych – od - dwudziestu stopni aż do sześćdziesięciu stopni na plusie. Umocowany jest przy jednym z największych skrzyżowań w mieście, przez które każdego dnia przemieszcza się blisko 75 tys. osób.

Zaintrygował Cię niniejszy wpis? Jeżeli tak, to na pewno zaciekawi Cię także ten wiarygodny serwis - on nawiązuje do podnoszonej problematyki.

To też miejsce przecinania się najludniejszych części miasta.

telebim reklamowy LED
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
W bliskim sąsiedztwie znajdują się różne agencje usługowe, motele, sklepy, banki, ale również biura, szkoły, przedsiębiorstwa i kościoły. Sieć telebimów posiada w mieście z jeszcze jednego ekranu, który umocowany jest przy wjeździe do Koninie, w sąsiedztwie drogi krajowej nr 25. Na obydwóch ekranach wyświetlane są filmy promujące między innymi różne sklepy, knajpy, szkół i gabinetów lekarskich. Jak szacują właściciele telebimów, na spoty każdego dnia patrzy aż 75 000 mieszkańców Konina. Jeżeli chcemy zobaczyć, jak wyglądają ekrany, możemy wpisać w wyszukiwarce online hasło „telebim Konin Kleczewska”. W dziale graficznym opublikowane są jego fotografia”, a w sekcji map – szczegółowa lokalizacja oraz trasa dojazdu.Ta droga komunikowania za pomocą telebimów jest zatem szczególnie atrakcyjna dla zleceniodawców. Co powinniśmy zrobić, aby nasz spot był wyświetlany na telebimie? Wystarczy odwiedzić . Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy „telebim Konin Kleczewska” zostaniemy przekierowani na stronę jego właściciela. Umieścił na niej szczegółowe parametry ekranu oraz zasady nawiązania współpracy. Powinniśmy się na nią zdecydować, jeśli poszukujemy efektywnego sposobu reklamy. Nasze filmiki reklamowe wyświetlane na telebimach, dotrą aż do 75 000 mieszkańców miasta Konina, a krótkie materiały wideo na długo zapadną w pamięci, niż nawet najbardziej wyszukane grafiki.

Tags: ekran, plakaty, lokalizacja, telebim, konin